ATVIROJI TERASA: vaikams nuo 4 iki 14m.

Lauko apžvalgos terasa (20 aukštas, 170 m, tinklas)

9.00

Lorem ipsum dolor sit amet, at omnes deseruisse pri. Quo aeterno legimus insolens ad. Sit cu detraxit constituam, an mel iudico constituto efficiendi. Eu ponderum mediocrem has, vitae adolescens in pro. Mea liber ridens inermis ei, mei legendos vulputate an, labitur tibique te qui.

Kategorija:

Aprašymas

ATVIROJI lauko terasa (20 aukštas, 170 m)

Įskaičiuotas ir nusileidimas į Uždarą apžvalgos aikštelę (19 aukštas, 165 m).

Maloniai kviečiame iš anksto rezervuotis ir staliukus “Paukščių tako” restorane.

SVARBU! * **

♦ Bilietas galioja vienam asmeniui. Kartu su vaiku iki 14 metų turi būti bent vienas lydintis asmuo, ne jaunesnis kaip 18 metų.

♦ Į Atvirą terasą kylama kasdien nuo 11:00 iki 20:30.

♦ Apsilankymui restorane staliuką rekomenduojame rezervuotis iš anksto telefonu 85 25 25 333 arba el. paštu ekskursijos@telecentras.lt , nes kitaip šis el. bilietas nesuteikia pirmumo teisės pakilimui.

♦ Apsilankymas galimas tik esant palankioms oro sąlygoms (nelyjant, nepučiant gūsingam vėjui ir pan.). Jei esate rezervavę savo apsilankymą ir pasikeitė oro sąlygos į nepalankias, TV bokšto administracija kuo skubiau susisieks su Jumis ir suderins kitą Jūsų apsilankymo datą bei laiką.

♦ Atviroji lauko terasa veikia iki 2023-10-31

♦ Įsigyti bilietai negrąžinami. Bilietai galioja 7d. nuo įsigijimo datos, dėl termino pratęsimo kreiptis: 85 25 25 333 arba el. paštu ekskursijos@telecentras.lt

 

* Vilniaus TV bokšto administracija pasilieka teisę keisti apsilankymo atviroje TV bokšto apžvalgos aikštelėje sąlygas.

**Dėl rizikų, susijusių su ekstremaliomis situacijomis, dėl pastato technologinio sudėtingumo, asmenims su judėjimo negalia yra papildomų sąlygų patekti į TV bokštą. Daugiau informacijos šia tema rasite TV bokšto lankytojų atmintinėje, skyrelyje “Mes jus saugome”. Patekimas į TV bokštą – per vidinį kiemą: skambinti Apsaugos postui tel. 8 5 204 0361.