Vasaros uždarymas su VLAD STARQUE 170m aukštyje

Lauko apžvalgos terasa (20 aukštas, 170 m, tinklas)

16.00

Lorem ipsum dolor sit amet, at omnes deseruisse pri. Quo aeterno legimus insolens ad. Sit cu detraxit constituam, an mel iudico constituto efficiendi. Eu ponderum mediocrem has, vitae adolescens in pro. Mea liber ridens inermis ei, mei legendos vulputate an, labitur tibique te qui.

Neturime

Kategorija:

Aprašymas

Su muzika stebėjome pirmąjį šios vasaros saulėlydį, tad ją išlydint – laukiame Jūsų rugsėjo 8d. (penktadienį) | 20:00, Vilniaus TV bokšto atviroje terasoje, kur kartu su DJ Vlad Starque kartosime jau patikrintą formulę:

♦ DJ pultas + karabinai su lynais

♦ 170 m aukštis

♦ vakaro saulė, vasaros šviesomis apšviestas TV bokštas ir visas Vilnius po Jūsų kojomis!

„Vlad Starque“ – DJ/Prodiuseris iš Vilniaus. Power Hit Radio laidos „Cosmology Radioshow“ vedėjas.

Per savo 10 metų sukaupta patirtį, Vlad Starque dalinosi muzikos pasirinkimais ne tik visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, bet ir už šalies ribų, organizuodamas savo “showcase” pasirodymus unikaliose vietose: Nyderlanduose, Vokietijoje, Lenkijoje, Sarkatvele, Latvijoje ir kt.

Jo kūrinys „Next Morning“ sulaukė daug dėmesio savo gimtajame mieste (8 savaičių lyderiavimas Lietuvos radijo eteryje), o muzikos pasirinkimas pasižymi žaviais garsų peizažais ir spalvingomis melodijomis, susipinančiomis į geriausių Indie Dance, Melodic Techno, Organic House stilių kelionę.

Pasirodymas Vilniaus TV Bokšte – unikali patirtis, nes renginio metu Vlad Starque pristatys tik savo kūrybos kūrinius.

Bilieto kaina: 16 Eur. Į šią kainą įskaičiuotas pakilimas į Televizijos bokšto apžvalgos aikštelę.

BILIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS! Nurodyta bilieto kaina yra vienam asmeniui, įsigyti bilietai negrąžinami ir galioja iki 2023m. rugsėjo 8d.
Visi vienu metu įsigyti bilietai bus priskiriami vienam užsakymui. Norinti juos įsigyti skirtingiems asmenims reikia atlikti atkirus mokėjimus.

SVARBU: esant blogam orui, renginys bus perkeltas į kitą dieną. Apie pasikeitimus, jei tokių bus, pranešime TV bokšto FB paskyroje ir puslapyje www.tvbokstas.lt sekite informaciją!

Renginio pradžia 20:00 (trukmė ~1val).

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.